open/close

Askeri, savunma ve resmi işlemler

NATO, BM ve sağlık yardım kuruluşları için askeri, savunma ve resmi işlemler uzun yıllardır hizmer görevlerimizin bir parçası halini aldı.

Geniş çaptaki NATO üyeleri için askeri operasyonlarda nakliye hizmetleri sunmaktayız. Herhangi bir operasyon filibilite çalışmasına, deneyimlerimize ve ulaştırma lojistik sağlayıcı olarak sertifikalarımıza dayanmaktadır. Afganistan, Irak ve Balkanlar’da uluslararası görevler için tam bir lojistik hizmet sağlayıcı olarak tanınmaktayız.

Yüksek seviyede uzman ve özel ekibimiz savunma, askeri ve resmi işlemler içinde kısa sürede geniş ulaşım kapasitesi geçişleri sağlayabilir. Tarih ve saati ne olursa olusun bu, genellikle 24 saat içinde mümkün olmaktadır. Fakir ve altyapısı olmayan yerlerde bile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ulaşım şekilleri ve lojistik çözümleri sunuyoruz.

Fizibilite çalışması ve hızlı çözümler

Fizibilite çalışmaları ve yerinde inceleme çalışmaları daima kapıdan kapıya çözümlerimizin bir parçasıdır. Gerekli air and ship charter’lar, demiryolu ve kara taşımacılığı ile gerekli herhangi bir ağır nakliye için çözümler sunuyoruz.

Özel fizibilte çalışmalarının ötesinde, sipariş yönetimi ve raporlama sistemleri, global denetim ile depolama ve vinç işlemlerini kapsıyoruz.

Teklif alın