open/close

Yenilenebilir enerji

Yenilenebilir enerji endüstrisinde, nakliye ve lojistik çözümleri sağlamada 20 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. Müşterilerimiz genellikle rüzgar türbin üreticileridir.

Bugün, yenilenebilir enerji endüstrisinde pek çok uluslararası şirketin nakliye ve lojistik çözümlerine dahil olduğumuzu görebilirsiniz. Dünyanın her yerinde rüzgar enerjisi projeleri yürütüyoruz. – Kıyı ve açık deniz. Güzergah ölçümü ve yerinde inceleme gibi kendi multimodal ve fizibilite çalışmalarımıza dayanarak yenilenebilir enerji endüstrisi için multimodal nakliye çözümleri planlıyoruz.

Yenilenebilir enerji endüstrisi için proje taşımacılığı

Yenilenebilir enerji endüstrisi için nakliye proje hizmetleri sunuyor, rüzgar türbin üreticileri ve tedarikçileri için kilit müşteri fonksiyonlarını yerine getiriyoruz. Tüm rüzgar santral, ilgili bileşenleri ve yedek parçalarını kapsayan çözümlerimiz güvenilir, uygun maliyetli ve güvenlidir.

Rüzgar enerjsi çözümlerimiz, iIşletim kılavuzu ve risk değerlendirmeleri ile beraber gelmektedir. Rüzgar türbin sevkiyatı yapıldığında ekibimiz yükleme ve boşaltma denetimlerini de yapmaktadır.

Teklif alın