open/close

Yük Sigortası

DSV’nin sunduğu Uluslararası Taşımacılık çözümleri yüklerinizin en hızlı ve en güvenli şekilde yerlerine ulaştırılmasını sağlar. Bunun yanı sıra, dış nedenlerden dolayı doğabilecek kayıp ve hasarlara karşı güvenceye gereksinim duyabilirsiniz.

DSV’ye ait, DSV Sigorta, çeşitli nedenlerden oluşabilecek hasar ve mali kayıplara, uzun vadeli alacaklara ve hukuki uyuşmazlıklara karşı yüklerinizin her adımda korunmasını sağlar.

DSV olarak sizlere bu kapsamda mal bedelinin tamamını, ticari faturanızdaki kur üstünden teminat altına alan “DSV All Risk” (ICC-A) sigorta hizmetini öneririz.

Mali kayıplara, uzun vadeli alacaklara ve hukuki uyuşmazlıklara karşı kendi sigorta şirketimiz aracılığıyla yük sigortası sağlıyoruz.

Yük değeri, mesafe ve taşıma biçimine göre fiyatlar sabittir.

DSV Transport (All Risk / ICC-A) 

 • Geniş Teminat (Full kapsam) sigortamız ile taşımacılığın tüm risklerine karşı emtianızı teminat altına alabilirsiniz
 • CIF mal bedelinin %10 fazlasını sigortalatarak mallarınızın ticari değeri, tahmini kar ve taşıma giderlerinizin tamamını teminat altına alabilirsiniz (Mal fatura bedeli + Navlun giderleri + %10 tahmini kar)
 • Savaş ve grev riskini kapsar
 • Müşterek avarya teminat kapsamımız içindedir
 • Muafiyet yoktur
 • Tek noktadan hizmet tedariki sağlanır

Nakliye komisyoncularının taşıyıcı sorumluluk sigortaları sınırlı mali sorumluluk getirir

Nakliye komisyoncusunun yükünüze karşı olan sorumluluğu sınırlıdır ve olası hasar ve kayıp durumlarında mali kayıplarınızı her zaman karşılamayacaktır. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimize, DSV ’nin kendi sigorta ürünü olan “DSV Nakliyat Sigortası” aracılığı ile yükünüzü teminat altına almanızı öneririz.


Kazalara, yanlış elleçleme ve diğer risklere karşı hemen hemen tüm yük çeşidini çıkış noktasından varış noktasına kadar sigortamız kapsamında teminat altına alabiliyoruz.

Taleplere hızlı karşılık

Tüm yükleriniz taşıma çözümlerimiz kapsamında  personelimiz tarafından profesyonel bir titizlikle elleçlenir ve zamanında ve hasarsız teslimatlar için risk en az seviyeye indirgenir. Bunun yanı sıra, dış nedenlerden kaynaklanan nakliye risklerinin de olabileceğinin farkındayız. Hedefimiz sadece en iyi lojistik çözümlerini sunmak değil, aynı zaman da beklenmedik risklere karşı da sizleri korumaktır.

Nakliyat sigorta çözümümüz sayesinde olası hasar talebinizi hızlı bir şekilde sonuçlandırabiliyoruz. Eksiksiz dosyada hasar talepleriniz 7 gün içinde çözümlenir  ödeme alabilir ve aşağıdaki olanaklardan faydalanabilirsiniz: 

 • Tek noktadan alışveriş
 • Tüm risklere karşı teminat
 • Rekabetçi oranlar
 • Sipariş üzerine sigorta

  Sorunuz var mı?

  Uzmanlarımız yardımınıza hazır. İletişim kurun, gereksinimleriniz için en doğru çözümü bulalım.