open/close

Lojistiğin geleceği tanımlıyoruz

Üstün lojistik deneyimiyle pratik çözümlere ihtiyacınız olduğunda , teslim ediyoruz. Bu yüzden geleceğin hastaneleri için lojistik çözümler geliştirmemizi talep ediyorlar.

Kopenhag’daki Bispebjerg Hastanesi, yeni bir hastane ve Psikiyatri merkezi kuruyor. Hazırlığın önemli bir parçasını modern medikal tesislerin gerektirdiği kompleks lojistik süreçlerinin dikkatli planlaması oluşturmaktadır.

DSV, tedarik zinciri stratejisi oluşturmak için proje takımıyla yakından çalışmaktadır. Temel kavramlar, hastane Lojistik alanında uygulamalı deneyimlere dayanmaktadır.

Tekliflerimize bağlı olarak, önde gelen danışmanlık firmaları ile katı rekabete rağmen lojistik danışmanlığı için uzun vadeli sözleşme ihalelerine giriyoruz. Sonuçları Damimarka hastaneleri arasında uygulamaları teşvik etmek amacıyla sözde beacon project’in bir parçası olarak diğer hastaneler tarafından da kullanılacaktır.

Hastane lojistiğinin gelecekte nasıl işleneceğini görmek heyecan verici bir mücadeledir ve DSV’nin bu işin içinde olmasından çok memnunuz.

Isabelle Bossen'in Nielsen, Proje yöneticisi, Bispebjerg Hastanesi

Stratejik tedarik zinciri önerisinden yatak yıkamaya kadar pratik bir çözümler

"Lojistik zorluklar, günde binlerce teslimatı ve dış tedarikçileri koordine etmekten tutun, hastane yataklarını yıkama gibi görünüşte basit konulara kadar çeşitlilik göstermektedir.

Yatak yıkama her zaman en verimli şekilde işlenmiyor. Boş yataklar sıklıkla temizlenmesi için bekler ve ne tür bir hastalığın bulaştığını göstermek için işaretlenmezler. Bu problemi çözmek hem zamandan tasarruf sağlayacak hem de riskleri önleyecektir" diyor Nina Braasch Andersen, Proje yöneticisi, DSV çözümler.

Hastanede görevli çalışanlarının işleri bazı DSV'ın temel operasyonel süreçlerine benzemektedir. Hastane görevlilerinin karşı karşıya kaldıkları sorunlardan bir kaçı:

  • Genellikle yeni görevler için boş boş beklemeleri
  • Bir yerden başka bir yere boş gidip gelmeleri
  • Karşılaştıkları sorunları çok kısa bir sürede yapmak zorunda olmaları

Hastane çalışanlarını zaman ve iş gücü potansiyellerini korumayan ve üstün lojistik kullanımı olan eğitici planlama sistemleri oluşturuyoruz.” Şeklinde devam ediyor Nina Braasch Andersen.

Yeni hastanelerde % 30 verimlilik artırma

540,000,000 Euro'luk bir bütçe ile yeni tesisler,hali hazırdaki hastanenin verimlilik beklentisini sürdürmesine kıyasla % 30 daha fazla verimlilik beklentileri ile kurulmaktadır.

Bundan dolayı yeni tesisler kurarken zeki olmak gerekir. Teknoloji ve lojistik altyapısının personelimizi desteklemesi gerekir. Onlar yüksel iş potansiyellerini aceleye getirmeden daha hızl yapacaklardır.

Claes Brylle Hallqvist, Bispebjerg ve Frederiksberg hastaneleri Müdür Yardımcısı.

Yeni hastane ve yeni psikiyatr Bispebjerg hakkında

Bispebjerg projesi, modern bir kent Hastanesi yaratıyor. Bu, 416,000’dan fazla vatandaşa dünya standartlarında beden ve zihin tedavisi sağlamak için yapılmaktadır. Yeni özellikleri, 2025 yılında tam olarak işlevsel olacağı tahmin ediliyor.

Teklif alın