open/close

Mükemmel bir sahanın taşınması

Bütün bir stadyum için çim: 24 soğutmalı kamyon

Soğutmalı kamyonlar, yollarda sıklıkla görülmektedir – dayanıksız yiyeceklerin süpermarketlere ya da ilaçların eczanelere götürülmesinde önemli bir rol alırlar.

 

Ancak bazen bir futbol stadyumuna doğru yol aldıkları çoğumuz tarafından bilinmez.

 

Şampiyon futbol takımları, dikkatli bir şekilde kontrol edilen koşullar altında yetiştirilen ve ardından soğutmalı kamyonlarla stadyuma taşınan, şampiyon çim sahalara ihtiyaç duyarlar.

 

İngiltere’deki County Turf sadece DSV kamyonlarına değil aynı zamanda DSV planlamasına güvenmektedir. Tek bir futbol sahasının eksiksiz bir şekilde tamamlanması için 24 kamyona ihtiyaç bulunmaktadır. Her birinin yüklenmesi 45 dakika sürmektedir ve bundan dolayı her bir kamyonun varış süresinin hassas bir şekilde zamanlanması gerekmektedir. Stadyuma taşıma sırasında, sıcaklığın öncelikle azaltılması ve ardından aktarma sırasında yavaşça arttırılarak farklı ayarlarda değiştirilmesi gerekmektedir; böylelikle çimler varış yerine geldiklerinde optimal koşullarda bulunabilecektir.

 

“DSV planlamasından çok memnun kaldık – çok sayıda soğutmalı kamyonun hiçbir gecikme yaşanmadan hassas bir şekilde zamanlanması bizim için çok önemlidir.”

 

Andy Fraser, County Turf Yönetim Müdürü

 

DSV’nin toplam 500 soğutmalı kamyonu bulunmaktadır ve bir futbol sahası gibi tek bir işe çok sayıda kamyon tahsis etme esnekliğine sahiptir. Sürücülerimiz özel eğitim almaktadır ve sıcaklık kontrollü taşıma konusunda sertifikalıdırlar; yolculuk boyunca sıcaklığı izleyebilir ve rapor edebiliriz. On yıllardır bu taşıma yöntemini kullanıyoruz.

 

Dayanıksız malların taşınması hakkındaki tanıtım belgemizi okuyun. 

County Turf Hakkında

County Turf, çok kaliteli golf çimleri, spor sahası çimleri ve peyzaj ile bahçe çimleri yetiştiren bir aile şirketidir.

 

Şirket, 1995’den bu yana en kaba, drenajsız, kumluk bölgelerin bazılarında, 1.500 hektarın üzerinde yüksek kaliteli çim üretmektedir ve birinci sınıf kalite çim ve mükemmel müşteri hizmetleri konusunda itibara sahiptir.

 

En iyi bilinen bazı yerlerin arasında, Stade de France ve Londra 2012 Olimpiyatları yer almaktadır.

 

Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçiniz.


Teklif alın