open/close

Pokémon’un nerede olduğunu biliyoruz

DSV fiziksel Pokémon için lojistik yönetimi sağlar

Son dönemde cep telefonları ile Pokémon kovalayan insan topluluklarını kim görmemiş olabilir?

DSV, Avrupa’da Pokémon kartları ve oyunları için lojistik yönetim sağlar. Hayır, Hollanda'daki depomuza gelip kovalayamazsınız.

DSV çalışanları bunu sizin için gerçekleştirecektir!

Sadece yurtdışından Avrupa deposuna ulaşan lojistiği ele almıyor, aynı zamanda sipariş alıyor ve bunları tüm kıtadaki mağazalara, outletlere ve toplayıcılara gönderiyoruz.  

DSV, Avrupa pazarına girişimizi sağladı.

Shaum Flanders, Uluslararası Pokémon Şirketinin Stok ve Lojistik Direktörü.

Avrupa, Pokémon Şirketi için önemli bir Pazar – özellikle Pokémon Go’nun ani başarısından beri. Kartlar ve oyunlar stokta olmalı – oldukça kısa karşılama zamanları önemli. Bu da gerektiğinde hava taşımacılığının kullanımı anlamına geliyor.

DSV’den toplam on beş kişi Pokémon’un gelen ve giden lojistiği ve de alınması ve ambalajlanması ile ilgilenerek depoda ve ofiste çalışıyor.  Ana performans göstergelerini izlemek ve üretimi yönlendirmek için gerekli olan geri bildirimi vermek amacıyla her detay kaydediliyor. 

Pokémon Şirketi Hakkında

Pokémon, 1995 yılında Satoshi Tajiri tarafından yaratılmıştır ve o andan itibaren oldukça popüler bir hale gelmiştir. Pokémon Şirketi operasyonlarına 1998 yılında Japonya’da başlamıştır ve kuruluşu itibariyle Pokémon franchise'ının pazarlaması ve lisanslanmasından sorumludur. Şirket, Nintendo, Game Freak ve Creatures olmak üzere üç şirketin ortak girişimi ile kurulmuştur.  

Genel merkezi Tokyo’da bulunmaktadır ve Avrupa Ofisi Londra’dadır. http://www.pokemon.com

Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçin

Teklif alın