open/close

Büyümeye giden yolu aydınlatıyor

Finlandiyalı aydınlatma ürünleri üreticisi Winled, daha fazla depo alanına ihtiyaç duyuyordu

Bütün dünyada yaklaşık yirmi parça tedarikçisini sahip Winled’in, tedarik zinciri konusunda yardıma ihtiyacı vardı. Kendi depo tesislerinin kapasitesi yetersiz gelmeye başlamıştı ve ihracatta da gözü vardı.

Bu sadece alan değil, aynı zamanda teslimat doğruluğu sorunuydu. Winled, performansından gurur duyuyordu ve genişlemesi için yetkin bir ortağa ihtiyacı vardı. Rekabetçi bir ihalenin ardından, DSV’yi seçti.

Artık çok iyi bir performans seviyesine ulaştığımızı düşünüyorum ve daha da ilerlemesini bekliyorum

                   Ville Reijasalo, Winled Yönetim Müdürü.


DSV’nin sahip olduğu üç bölümün tamamı, Winled’e doğru paketi sunmak için bir araya geldi. DSV’nin çözüm ekibi, karayolu ve havayolu ile gelen nakliyatlar ile depo ve lojistik hizmetleriyle ilgileniyor. Sahip olduğu karar verme süreci etkinliği ile esnekliği, DSV’nin Winled tarafından seçilmesini sağladı. Ve DSV aynı zamanda, Finlandiya içerisindeki yerel ürün dağıtımı konusunu da yönetiyor.

Winled genişledikçe, DSV ihracat dağıtımıyla daha kolay bir şekilde ilgilenebilecek.

Winled Hakkında


2009 yılında, Finlandiya’nın ikinci en büyük şehri Tampere’de kurulan Winled aydınlatma çözümleri üretmekte ve satmaktadır. Aydınlatma tasarım yazılımı LIGHTS, dünya genelinde mimarlar ve bina tasarımcıları tarafından kullanılan en popüler tasarım yazılımı olan, Revit® Architecture eklentisidir. Piyasada tamamen kıyaslanabilecek başka hiçbir yazılım bulunmamaktadır. Şirket, mimarlar tasarımlarına Winled aydınlatma ürünleri ekledikçe, siparişlerin artmasını beklemektedir ve şimdiden önümüzdeki üç yıl içerisinde cirosunu ona katlamayı öngörmektedir.

Teklif alın