open/close

Self servis araçları

Self servis size yüklemelerinizi gözden geçirmeve tam kontrol imkanı sunar.

Daha karmaşık ve farklı hale gelen lojistik akımları ile fonksiyonel self servis, müşterilerimize sunduğumuz kapsamlı hizmet paketlerini bir parçasıdır.

Online rezervasyon

Online olarak 24 saat yükünüzün rezervasyonunu yapmak için self servis kullanın. Rezervasyonlar elle veya farklı EDI çözümleri aracılığıyla yapılabilir. Bir yük rezervasyonu yapmak için gerekli formlar doldurulmalı ve yazdırıp yüke ilişkilendirdiğiniz tekil bir kod verilmelidir. Doğru ID numarasının verildiğinden ve dokümantasyonların yapılmasını sağlarız.

Nakliyelerinizin Track and Trace sistemi

DSV Track & Trace hizmeti ile gönderinizin son durumunu her zaman görebilirsiniz. DSV Track & Trace hizmetine erişmek için bir kullanıcı adı ve parola gerekir.

DSV Track & Trace sistemi, sevkiyat akışı veya özel müşteri numaralarının görüntülenebilmesi için özelleştirilebilmektedir. Müşteriler de aynı zamanda track and trace sistemini kullanabilmektedirler.

Müşteri numaranızı veya sevkiyat numaranızı kullanarak aşağıdaki olayları izleyip takip edebilirsiniz:

  • Pick-up 
  • Yükleme terminaline varış 
  • Taşıma amaçlı yükleme
  • Dağıtım terminalinde de varış 
  • Dağıtım için yükleme 
  • Teslimat 

Self servis ile, elektronik faturalama ve özelleştirilmiş istatistikler ve raporlar da seçebilirsiniz. Rezervasyon yapmak veya sevkiyatlarınızı track and trace ile izleyip ve takip etmek için sağdaki link’leri kullanın.

myDSV